Breaking news
  1. ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
  2. Γ. Σ. Σκιάθου – Ερμής Αγιάς 2018: 46-51
  3. Αυτή την Κυριακή, Γ.Σ Σκάθου – MARSA
  4. Τιτάνες Αλμυρού VS Γ.Σ Σκιάθου
  5. Πανελλήνια Διαδικτυακή Σχολή Νέων διαιτητών!

Πρόγραμμα & Αποτελέσματα

ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ . ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α1 ΕΣΚΑΘ (1ος)

Α1 EΣΚΑΘ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2018-19

Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΝΗΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣ
1ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.147704030
2Γ.Σ.ΑΛΜΥΡΟΥ137614021
3ΙΩΝΑΣ137612140
4AGRIA BC12752302-2
5ΑΕΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚ.11743212-2
6ΚΕΡΑΥΝΟΣ117432122
7ΑΙΟΛΙΚΟΣ107342113
8Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙ107342212
9Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ9725-203
10ΑΝΑΛΗΨΗ ΒΟΛΟΥ87161303
11Γ.Σ.ΣΚΙΑΘΟΥ87161303
12MYTIKAΣ77070304

Α’ ΓΥΡΟΣ 

1η Αγωνιστική

Ανάληψη – Μύτικας  67-52

Γ.Σ.Βόλου – Αιολικός  79-65

ΑΕΒΔ – Ίωνας  53-60

Γ.Σ.Αλμυρού – Πλατύκαμπος  76-58
Σπάρτακος  – Σκιάθος  85-47

Αγριά – Κεραυνός  63-55

2η Αγωνιστική

Πλατύκαμπος – ΑΕΒΔ 61-65
Κεραυνός  – Γ.Σ.Αλμυρού 83-73

Ίωνας  – Γ.Σ.Βόλου  56-42

Αιολικός – Ανάληψη  72-63

Μύτικας – Σπάρτακος  70-102

Σκιάθος – Αγριά 62-66


3η Αγωνιστική

Ανάληψη – Ίωνας  35-57
Γ.Σ.Βόλου – Πλατύκαμπος  53-67
ΑΕΒΔ – Κεραυνός  65-61
Γ.Σ.Αλμυρού – Αγριά  84-64
Σκιάθος – Μύτικας  76-56
Σπάρτακος  – Αιολικός  74-55

4η Αγωνιστική

Γ.Σ.Αλμυρού – Σκιάθος 78-58
Αγριά – ΑΕΒΔ  51-45
Κεραυνός – Γ.Σ.Βόλου 58-47
Πλατύκαμπος – Ανάληψη  69-58
Ίωνας – Σπάρτακος  55-60
Αιολικός – Μύτικας  57-45

5η Αγωνιστική

Σπάρτακος  – Πλατύκαμπος 65-55
Ανάληψη – Κεραυνός  64-69
Γ.Σ.Βόλου – Αγριά  63-70
ΑΕΒΔ – Γ.Σ.Αλμυρού  51-73
Μύτικας – Ίωνας  49-55
Σκιάθος – Αιολικός 52-61

6η Αγωνιστική

ΑΕΒΔ – Σκιάθος   79-63
Γ.Σ.Αλμυρού – Γ.Σ.Βόλου 83-77
Αγριά – Ανάληψη  73-60
Κεραυνός  – Σπάρτακος  64-78
Πλατύκαμπος – Μύτικας  79-60
Ίωνας  – Αιολικός   73-51

7η Αγωνιστική

Σπάρτακος  – Αγριά  85-66

Ανάληψη – Γ.Σ.Αλμυρού  57-85

Γ.Σ.Βόλου – ΑΕΒΔ  81-60

Μύτικας – Κεραυνός  66-77

Σκιάθος – Ίωνας  54-67

Αιολικός – Πλατύκαμπος 55-57

8η Αγωνιστική

Γ.Σ.Βόλου – Σκιάθος

ΑΕΒΔ – Ανάληψη

Γ.Σ.Αλμυρού – Σπάρτακος

Αγριά – Μύτικας

Κεραυνός – Αιολικός

Πλατύκαμπος – Ίωνας

9η Αγωνιστική

Σπάρτακος – ΑΕΒΔ

Ανάληψη – Γ.Σ.Βόλου

Ίωνας – Κεραυνός

Αιολικός – Αγριά

Μύτικας – Γ.Σ.Αλμυρού

Σκιάθος – Πλατύκαμπος

 

10η Αγωνιστική

Ανάληψη Σκιάθος

Γ.Σ.Βόλου Σπάρτακος

ΑΕΒΔ Μύτικας

Γ.Σ.Αλμυρού Αιολικός

Αγριά Ίωνας

Κεραυνός Πλατύκαμπος

11η Αγωνιστική

Σπάρτακος Ανάληψη

Πλατύκαμπος Αγριά

Ίωνας Γ.Σ.Αλμυρού

Αιολικός ΑΕΒΔ

Μύτικας Γ.Σ.Βόλου

Σκιάθος Κεραυνός

ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΝ.

Α/ΑΟΜΑΔΕΣΒΑΝΗ
1ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ12752
2Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ10550
3Γ.Σ.ΣΚΙΑΘΟΥ10550
4ΑΙΟΛΙΚΟΣ10642
5ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛ. 19633
6ΑΝΑΛΗΨΗ8624
7ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 7523
8ΑΕΒΔ7523
9BC VOLOS6606
10ΑΓΡΙΑ5505












1ος ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΣ ΝΙΚΗ – ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β   65-53
Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ – ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  33-92
ΒΟΛΟΥ ΓΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  59-53
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 – Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  57-50

2η Αγωνιστική
ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β   BC VOLOS  72-47
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ  42-64
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ  83-36
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 – ΒΟΛΟΥ ΓΣ  40-56

3η Αγωνιστική
BC VOLOS – ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  41-53
ΓΣ ΝΙΚΗ – ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  52-55
ΑΓΡΙΑΣ ΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1  43-45
ΒΟΛΟΥ ΓΣ – Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ 77-57

4η Αγωνιστική
ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ – BC VOLOS  85-39
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ  49-60
Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ – Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ  89-32
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΝΑΛΗΨH 56-53

5η Αγωνιστική
BC VOLOS   – ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  42-100
ΓΣ ΝΙΚΗ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1  53-51
Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ – ΒΟΛΟΥ ΓΣ  39-79
ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ  52-63

6η Αγωνιστική
ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 BC VOLOS  79-47
Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ  44-63
ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β  74-52
ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ  85-54

7η Αγωνιστική
BC VOLOS   Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ  47-73
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ  45-55
ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1  54-41
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 50-82

8η Αγωνιστική
8/12/2018 19:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ    BC VOLOS
8/12/2018 17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΝΙΚΗ
8/12/2018 20:00 ΚΛ. Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β
8/12/2018 19:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
8/12/2018 16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ

9η Αγωνιστική
16/12/2018 14:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ BC VOLOS   Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ
16/12/2018 12:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β ΒΟΛΟΥ ΓΣ
16/12/2018 10:30 ΚΛ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ
16/12/2018 14:00 ΓΗΠ. ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1

10η Αγωνιστική
22/12/2018 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ ΑΕΣ Β
22/12/2018 16:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
22/12/2018 20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ
22/12/2018 19:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1 ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

11η Αγωνιστική
13/1/2018 16:00 Β.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥ BC VOLOS    ΓΣ ΝΙΚΗ
13/1/2018 10:30 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ.ΑΓΡΙΑΣ
13/1/2018 14:00 ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΙΑΘΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ Γ.Σ ΒΟΛΟΥ ΓΣ
13/1/2018 12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Α.Ε.Β.ΔΙΜΗΝΙΟΥ